Що таке букмекерська контора

11-26-2021

Принцип роботи букмекерських компаній мало кого спонукає на роздуми. Беттори вважають, що функції бк зрозумілі: правильно розставити коефіцієнти і гребти прибуток лопатою. Але це не так. Також хочемо порекомендувати почитати про официальный сайт букмекерской конторы на сайті .

Кожна букмекерська контора ставить перед собою мету бути привабливішою для клієнта, ніж конкуренти. Букмекер також повинен працювати в рамках чинного законодавства і бути в змозі виплатити беттору виграні гроші.

Букмекерською конторою називається організація, яка приймає ставки на спорт. Бк-гральний заклад. Букмекери наймають аналітиків, які оцінюють шанси на той чи інший результат в спортивній події і виставляють відповідні котирування. Гравці (клієнти) укладають парі. Якщо ставка виявилася успішною, букмекер виплачує виграш, розрахований відповідно до котирування. Якщо програла-гравець втрачає суму ставки. Букмекерські контори можна розділити на дві великі категорії. Це онлайн-і офлайн-букмекери. Синонім останніх-пункт прийому ставок (ппс). У кожного типу функціонування є переваги і недоліки.

Онлайн-букмекери працюють в інтернеті. Головний плюс — в зручності, адже гравцеві не потрібно нікуди йти, а включити комп’ютер або зайти в потрібний додаток, яке є майже у кожної бк. Найчастіше котирування у онлайн-букмекерів вище, ніж в офлайн-закладах. Це диктує рівень конкуренції в інтернеті: беттори заводять акаунти не в одній, а в декількох бк. І якщо інший букмекер пропонує коефіцієнт вище, то клієнт перейде на сайт конкурента (або в додаток). В онлайн-конторах простіше грати на вилках і укладати парі в режимі live.

У офлайн-бк теж є плюси. Тут беттора зустріне жива людина, співробітник контори. Якщо парі буде розраховано невірно, або виникнуть труднощі іншого роду — можна звернутися за роз’ясненнями до адміністратора, а не писати скарги в різні відділи. В інтернеті букмекери часто блокують рахунок беттора або урізують коефіцієнти. Також в офісі нижче ризик прийняття необдуманих рішень.

Для укладення парі онлайн не потрібно вставати з дивана — для ставки досить клікнути на потрібну котирування. Якщо ж укладати парі в офісі, є час ретельно обміркувати парі. І, можливо, поміняти рішення на більш раціональне.

І, нарешті, для багатьох один з основних плюсів наземних ппс — в їх традиціоналізмі. Консервативні беттори люблять збиратися разом і стежити за ходом спортивної події, поки грають їх ставки.

Кожна контора працює за такою математичною моделлю, яка розраховує котирування, потрібні для отримання прибутку. Бк прагне отримати дохід при будь-якому результаті події. Завдання букмекера полягає в складанні лінійки подій для укладення парі бетторами. Діапазон виставлених котирувань включає в себе десятки і навіть тисячі різних результатів. Це залежить від масштабу букмекерської контори.

У спортивній події може бути декілька результатів залежно від виду спорту, статусу зустрічі та інших факторів. Котирування бувають основними і додатковими. У популярному виді спорту-футболі-до основних ставок відносять результат матчу (перемогу одного з учасників, нічию), тотали, фори. До додаткових-статистичні показники (кількість кутових, офсайдів, жовтих карток); голи, забиті певними гравцями; результати, які трапляться або не трапляться на окремо взятому відрізку матчу та ін.

З 90-х років гральний ринок в росії розвивався інтенсивно. Поряд з російськими букмекерами і сумнівними «будками» працювали зарубіжні компанії.

З 2014 року ставлення влади до роботи букмекерів змінилося — відсутність контролю змінилося щоденним блокуванням букмекерів. Раніше, щоб приймати ставки, контора повинна була володіти міжнародною ліцензією, яка надається в офшорних зонах. Але це не влаштовувало влади — адже кількість податків, які можна зібрати з букмекера, вражає уяву. Навесні 2014 року був прийнятий федеральний закон, метою якого стала легалізація букмекерів. З того часу кожна контора, яка працює без ліцензії, блокується в росії.

Ряд іноземних контор — таких, як william hill, pinnacle і багато інших — були змушені піти з російського ринку — умови роботи виявилися для них невигідними. До дозволеним в росії букмекерським конторам відносять такі як « «1хставка«,» бетсіті», «фонбет», «вінлайн», «паріматч», «ліга ставок», «марафон» та ін.

Нелегальні букмекерські контори це компанії без місцевої ліцензії, яка дозволяє вести підприємницьку діяльність в росії. Найчастіше у таких бк є ліцензія кюрасао, мальти, кіпру або інших міжнародних регуляційних організацій. До таких букмекерів відносять:

Нелегальні букмекери приймають російських гравців. Через блокування таких компаній у бетторів виникають труднощі з виведенням грошових коштів. Справа в тому, що платіж з-за кордону може бути відхилений згідно з федеральним законодавством рф, спрямованим на боротьбу з фінансуванням тероризму і легалізацією доходів, отриманих особами злочинним шляхом.

Головний принцип роботи бк полягає в тому, щоб отримати фінансовий прибуток. Чим більше гравців укладають парі — тим вище доходи букмекера. З цією метою контори:

Букмекерська контора заробляє і з програних бетторами грошей, і з виграшів. Ця парадоксальна ситуація пояснюється тим, що в кожну ставку закладається відсоток, який бк забирає собі як прибуток — маржа. У бк працюють аналітичні відділи, де працюють професіонали в ставках. Вони займаються відстеженням подій в турнірах, і на базі знань і досвіду оцінюють ймовірність результатів. Потім від цього коефіцієнта і віднімається маржа.

Найпростіший приклад. Імовірність результату на тотал парний або непарний в спортивній події оцінюється як 50 на 50. Таким чином, коефіцієнт на кожен з цих результатів повинен дорівнювати 2. Але що ми бачимо в лінії букмекера?

Коефіцієнти на ці результати складають по 1,85. Залишок в 0,15-маржа букмекера. В середньому в кожне котирування букмекер закладає від 3-4% прибутку до 30%. Прибутковість безпосередньо залежить від популярності спортивної події. Чим популярніша зустріч, тим нижчою буде маржа. Адже ставок очікується багато, і на них бк отримає прибуток. І навпаки — якщо про подію мало хто знає, то маржа вище. Адже в таких випадках самим бетторам може бути відомо про майбутній матч більше, ніж бк. На ці випадки контори і прагнуть себе підстрахувати.

При виборі букмекерської контори дізнайтеся про наявність ліцензії і уточніть інші фактори — такі, як маржа, ліміти ставок, чесність і прозорість роботи. Перед тим, як завести ігровий рахунок, варто порівняти контори і зіставити з власними очікуваннями і потребами. Вибір бк великий-навіть якщо говорити тільки про ліцензовані заклади; тому кожен беттор неодмінно знайде ту контору, яка підійде для ставок.