Лечение наркомании

5-19-2017

Метою Наркологичесго Центру «Альтара» є рятувати людей від залежності наркотиків і допомагати всім бажаючим перемогти свою хворобу. Наші клініки знаходяться на всій територій Казахстану. Ми пропонуемо Лечение наркомании

Всі відомі способи боротьби з наркозалежністю мають наступні стадії лікування наркоманії:

Медикаментозне зняття абстинентного синдрому, тобто ломки, і проведення повної організму від шкідливих речовин за допомогою хімічних, фізичних та біологічних методів.
Психологічний реабілітаційний курс лікування наркоманії, спрямований на психологічний, навмисна відмова залежного від наркотиків і гарантію тривалої ремісії.Багато клініки втрачають відновлення і лікування наркоманії на другому етапі. Якщо буде проводитися тільки медична детоксикація і фізична терапія є ймовірність, що наркоман повернеться до згубною звичкою.

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В «АЛЬТАРА»: СПОСОБИ ТА ЕТАПИ

Оригінальність і ефективність наших методів полягає в індивідуальному підході професіоналів в сфері клієнт-центрованої психотерапії до кожного наркозалежного, під час сеансів терапії враховуються всі особистісно-травматичні внутрішні проблеми. На додаток, курс реабілітації містить у собі процес по 12 крокової програмі, елементи терапевтичного спільнота, робота з морально-етичними цінностями особистості, клієнт-центрованої терапії з різними формами залежності (алкоголізм, ігроманія, наркоманія).