Кардшаринг

5-12-2017

Без названия (5)кардшаринг — спосіб надає можливість перегляду захищених телевізійних каналів (супутникового або ефірного телебачення) одночасно за допомогою однієї смарт-карти доступу. Декодування відеосигналу відбувається за допомогою широкого спектру спеціалізованого програмного забезпечення, яке називають емуляторами. Емулятор — це програмне або апаратне забезпечення яке відтворює роботу або комбінацію роботи інших програм або апаратів. Емулятори для кардшаринга (mgcamd, newcamd, cccamd, mpcs, oscam, camd3, wicard, NewCS і так далі), відіграють ключову роль у цьому методі, оскільки вони дозволяють надати доступ або шарінг (від англійського слова «share» — спільний доступ) до карти умовного доступу кількох абонентським приймальним пристроям або, як їх називають, ресиверів для одночасного перегляду телеканалів.
Давайте спробуємо дізнатися про кардшаринге все на практиці. Для цього знадобиться:
Супутникова антена або ефірна антена
Приймач сигналу декодер з підтримкою кардшаринга.
Не швидкісний але дуже стабільний доступ в інтернет
Супутникова або ефірна антена.

Напевно у вас виникає питання про те чому ми згадали ефірну антену. Це пов’язано з тим, що зараз відбувається поступовий перехід наземного ефірного мовлення в цифровий формат і на ринку вже з’явилися цифрові ефірні HD ресивери з підтримкою кардшаринга.
Супутниковий ресівер з підтримкою кардшаринга.

Для того щоб комфортно користуватися послугою необхідно придбати ресивер з пожжержкой кардшаринга. На ринку в даний час переважають моделі DVB-S DVB-S2 ресиверів: dreambox 500, dreambox 500s, dvb s2 карти, openbox, gi s8120, dreambox 800, dm800hd, dm800hd se, dm800 hd pvr, vu solo, vu duo2, vu solo2, openbox x800, openbox s9, tiger, openbox s5, openbox s1 і багато інших. Ми рекомендуємо кращий ресивер кардшаринга — це моделі Dreambox.