Грифельная краска

3-10-2017

Фарба з ефектом шкільної дошки — покриття для стін, яке не тільки пробуджує творчі пориви, але і відмінно виглядає. Адже чорний і графітовий — це новий інтер’єрний хіт. Пофарбувати всю кімнату в темний колір або обставити її темними меблями в наш час не обов’язково додасть кімнаті похмурості — це ще й красиво. Потрібно лише правильно розставити акценти. І саме з грифельної фарбою це добре вдається! Рекомендую купити грифельная краска за доступною ціною

Кожна дитина щасливий, якщо в його кімнаті є стіна, де можна малювати хоч цілий день, але й іншим просторів квартири можна додати різноманітності, покривши їх грифельній фарбою. Нею можна намалювати темне вікно на стіні вітальні, пофарбувати під шкільну дошку простір навколо письмового столу і відмовитися в підсумку від коркової дошки. Неймовірно здорово виходить, якщо фарбувати такою фарбою ванні, кухні, передпокої — або лише один предмет меблів. Пропонуємо відправитися разом з нами в дослідницьку експедицію і почерпнути натхнення!

1. Зроби сам
Якщо не хочеться купувати готову фарбу можна приготувати її самостійно, змішавши фарбу для стін, гіпс і воду (в приблизному співвідношенні 3:2:1) — експерт з фарбам на будівельному ринку вам напевно із задоволенням допоможе.

Класичні кольори шкільної дошки — чорний або темно-зелений, але, в принципі, фарбу будь-якого кольору можна зробити грифельній. При фарбуванні стін грифельна фарба веде себе точно так само, як будь-яка інша. Її можна наносити пензлем або валиком, що, як правило, дає більш рівномірне фарбування. Витрата матеріалу — близько 125 мілілітрів на квадратний метр.

2. В коридорі
Ласкаво просимо додому! Грифельна поверхню в коридорі, приміщенні, де часто взагалі немає місця для меблів, є, можливо, найкращим способом вдихнути життя в цю транзитну зону. Це порадує будь-якого дитини, адже такі великі простори рідко віддають в їх повне творче розпорядження

3. Місце для «картини»
Але не обов’язково фарбувати відразу всю стіну, інколи достатньо і фрагмента стіни, щоб досягти потрібного ефекту. Майстерно розмальована, грифельна дошка ні в чому не поступиться традиційній картині.