Як вибрати ведучого на весілля

12-22-2019

Как выбрать ведущего на свадьбу
Як вибрати ведучого на весілля.
Також хочемо вам порекомендувати ведущий свадьба
Як вибрати ведучого, якщо у вас на носі – проведення весілля. Адже ви ж хочете, щоб торжеством залишився задоволений кожен гість і захід пройшло ідеально. Яким повинен бути хороший весільний ведучий і де його шукати. Як вибрати ведучого на весілля. Якщо чесно, я б, звичайно, рекомендував себе, але якщо раптом у Вас з якихось причин не виходить це зробити, хочу поділитися, як же вибрати ведучого на весілля, щоб не прогадати. Я б розділив цю процедуру на 2 етапи: підготовчий (пошук кандидатів), зустріч (прийняття рішення).
Якщо Ви бачили ведучого в роботі, він Вам сподобався і влаштував за всіма параметрами, то, можливо, варто скористатися прислів’ям «від добра добра не шукають’ і запросити його провести Ваш захід. Якщо ви бачили, як провідний класно веде промо — акцію в магазині, то не факт, що він добре веде весілля. Обережно ставтеся до рекомендацій типу ‘От моїй кумі 12 років тому вів весілля хороший тамада у шкільній їдальні’. Тому що просто класний хлопець – не професія. У весільному торжестві є багато нюансів, і добрий знайомий Вашої подруги, душа будь-якої компанії, може просто не впоратися з роллю весільного ведучого, оскільки він не професійний тамада. Якщо ви довіряєте Вашим організаторам – то, звичайно, вони Вам запропонують адекватний варіант. їм буде легше, тому що вони вже співпрацювали з цим провідним. З іншого боку, вони замикають Ваш вибір на 3 — 5 ведучих, які зручні їм, а вибір все ж повинні зробити Ви самі, причому свідомий, а не тільки з тих, кого Вам намагаються продати. Але до Ваших організаторам у будь-якому випадку краще прислухатися, вони поганого не порадять. По — перше, ведучий на весілля повинен мати сайт. Як мінімум, це показник того, що він ставиться до своєї роботи професійно. І якість сайту теж має бути на рівні. Ознайомтеся з відгуками і тими людьми, хто їх залишав. Якщо це реально – напишіть їм в соцмережах і запитайте детальніше про це ведучого. З Вами з радістю поділяться своїми враженнями.
Ви можете оцінити оператора і монтажера, наскільки вони змогли зняти і вибрати вдалі моменти. Ну і, звичайно ж, те, що він робить – і не пропонує він катати яйця через штанину.