Як створити свій сайт і зробити це самостійно

8-28-2017

При цьому багато хто спочатку помилково вважають, що головне в сайті — це зробити так, що б все гарно виглядало, було зручно, функціонально, креативно і хотілося б сказати «Вах!». Але вебсайт — це не картина і його художня цінність не відіграє суттєвого значення. Сайт — це передусім контент (див. детальніше що таке контент), а оболонка, в яку він буде укладено вторинна. Якщо Вы хочете гарный сайт та за доступною ціною, то рекомендую Создание сайтов в киеве

Але оболонка (движок, дизайн, структура), тим не менш, теж важлива, бо невдале рішення може перешкодити розвинену потенційно успішного проекту. На мій погляд, найкращим варіантом є безкоштовний движок типу Joomla або WordPress, бо це практично професійні рішення, які поширюються абсолютно безкоштовно.

У будь-якому випадку зробити сайт самому, на цих безкоштовних движках (або на платних) не є чимось надзвичайно складним, тим більше, що ви скористаєтеся матеріалами і посиланнями з цієї статті, забезпечивши собі гандикап щодо стартують разом з вами вебмайстрів.