Versace туалетная вода

11-28-2017

Про знижки та акції, дисконтній карті EDP.BY детальніше..
Дорогі друзі!

Ми вдячні вам, цінуємо вашу довіру і тому готові радувати вас всілякими акціями та знижками.
У нас versace туалетная вода.
Один із частих запитань до консультантів магазину про діючі знижки, постараємося описати їх детальніше в цій новині:.

1. Акція «Гарячі пропозиції» — діюча на сьогоднішній день знижка на товари 12%. Товари з цієї акції розташовані на головній сторінці сайту і позначаються значком «SALE»

2. Акція «Лови момент» — її програма включає в випадковий час на 2 години приблизно 1-2 рази в тиждень. Знижки на товари по даній акції в розмірі від 15 до 25%

3. Програма лояльності або накопичувальна дисконтна карта EDP.BY — карта або її номер надається клієнтові після першої покупки (необхідно заповнити анкету http://edp.by/order-discount-card/ або консультантів повідомити про своє бажання отримати карту). Відсоток знижки по карті після першої покупки 3%, а він збільшується на 1% після кожного отримання замовлень на загальну суму не менш 200 р. (BYN). Максимальний розмір знижки за дисконтними картками 25%

4. «Подарунки за покупки» — при оформленні замовлення Вам буде надана можливість самостійно вибирати подарунки від нас залежно від суми замовлення. Найчастіше це пробники різних парфумів, лаки для нігтів і інші приємності.

5. Акція +%% до знижки за дисконтною карткою EDP.BY — це додаткові відсотки які автоматично додаються до знижки по картці (зазвичай з смс-повідомленням) на термін від 1 до 3-х днів. Наприклад: Ваша картка 7% + акція +10% = загальна знижка по карті буде складати 17% Максимальна знижка по карті з урахуванням усіх знижок 25%

6. Знижка за передзамовлення — оформляючи замовлення через корзину на сайті можна вибрати необхідні дати і пропонований додатковий розмір знижки за попереднє замовлення.

Слід зазначити, що товари ми спочатку пропонуємо за незавышенным середньоринковим, а часто і низькими цінами і тому на деякі товари існує обмеження мінімальної вартості. нижче якої. знижки поширюються не будуть. Ввівши номер своєї картки у відповідне поле (вгорі праворуч). можна бачити реальний розмір знижки переглядаючи товари. У разі, коли клієнт застосовує свою карту купуючи товари зі знижкою з різних акціях знижка розраховується від базової вартості товару і товар буде ще дешевше тільки якщо % по дисконтній карті вище діючої знижки на товар за акції.

Увага! При розрахунках карткою розстрочки «Халва» і «Карта покупок» знижки не діють, але навіть у цьому випадку рекомендуємо використовувати дисконтну карту т. к. це дозволить накопичити неснижаемую знижку на подальші покупки.