Як познайомитися з дівчиною в чат рулетка

11-12-2020

 

Другий за значимістю після питання » де познайомитися з дівчиною?»постає питання» як познайомитися з дівчиною?». І ось тут починається найгостріша проблема для всіх чоловіків, які хоча б коли-небудь у своєму житті знайомилися з жінками. А все це через те, що на превеликий жаль раніше цій науці ніде не навчали. Люди списували це на удачу, проведення, та на все що завгодно, але тільки не на грамотні дії під час знайомства. Якщо Ви хочете познайомитися з дівчиною , то рекомендуємо позномитися с ними в  чат рулетка  , тут самі цікаві та сексуальні дівчата . 

У більшості відсотків чоловіків виникає почуття невпевненості при знайомстві з дівчиною. Вони не знають, що сказати при знайомстві, як себе вести під час самого знайомства, тим самим, ставлячи в заздалегідь програшне становище. Хоча якби вони просто підійшли до дівчини і сказали їй просте і до болю знайоме всім слово» привіт», та ще додали до цього кілька справжніх комплементів, то жодна дівчина не послала б хлопця під час знайомства.

Перш за все, під час знайомства з представницею прекрасної статі необхідно звернути її увагу до вашої персони. Адже якщо ви, з якихось причин не звернули увагу дівчини на себе, то і не про яке знайомство мова йти не може. Саме через це, фундаментом будь-якого успішного знайомства є три гігантських цегли, такі як: акуратний і привабливий зовнішній вигляд, впевнена в собі манера поведінки, ну і звичайно ж красива мова.

Підходячи до дівчини, варто пам’ятати, що немає нічого страшного, якщо вона відмовиться з вами знайомитися, адже навколо вас є ще величезна кількість красивих і привабливих дівчат.

Якщо ж ви хочете навчитися всім тонкощам і особливостям знайомства і спокушання за найкоротші терміни, чітко знати які слова необхідно сказати дівчині при знайомстві, як правильно підходити до дівчини і як виглядати в момент знайомства звівши відмови дівчат до мінімуму, то відвідайте сайти знайомств. Якісний бот програма для шлюбних агентств підбере вам ідеальну кандидатуру на роль нареченої.

Ось кілька цікавих фактів, про знайомство з жінками:

  • у 55% жінок початкове враження про наближається до неї чоловікові складається на підставі мови жестів. Жінка дивиться на те, як чоловік рухається, яка у нього постава, у що він одягнений і наскільки він охайний.
  • 38% жінок звертають увагу на те, як чоловік з нею говорить. Який у нього тембр голосу, наскільки швидко або повільно він говорить.
  • і тільки 7 % представниць прекрасної статі звертають увагу на те, що саме говорить їй чоловік.

З вище сказаного ми вже зрозуміли, що при знайомстві з дівчиною необхідно мати ідеальну поставу, добре одягатися мати доглянуту зачіску і т.д. Але ж це тільки частина успіху при знайомстві. Тут же виникає наступне не мало важливе питання: що сказати дівчині під час знайомства? і не забувайте про те, як це правильно зробити.

По-перше, варто звернути на себе увагу хоча б просто з нею привітавшись. Придумайте кілька нестандартних, але пристойних вітань. Дівчина обов’язково зверне на вас увагу і зацікавиться вами.

По друге, пояснити дівчині, чому ви підійшли саме до неї. Таким чином, ви зніміть напругу у дівчини.

По-третє, зробити їй комплімент, але пам’ятайте, комплімент повинен в обов’язковому порядку бути щирим, а не вигаданим. Тим самим ви зобов’язуєте її і виводите на позитивні емоції, що багаторазово підвищує відсоток вашого успіху під час знайомства.

Візьмемо ситуацію, коли дівчина не одна. Ну наприклад з подругою або батьками. У таких випадках насамперед ми все одно звертаємося до дівчини, але при цьому обов’язково запитуємо, як звуть її супутницю або батьків? після чого робимо їм комплімент, наприклад «» яку чарівну дочку вони виростили!». Якщо ж поруч подруга, то просто говоримо, що за чарівна супутниця супроводжує її.

Звичайно, варто підготуватися і до того, що ви зустрінете свою долю де-небудь в магазині, транспорті або розважальному місці, таким як: концерт, театр або ж дискотека. Тут знайомитися найлегше, тому що є прямий контекст для знайомства.

Ну і нарешті завершальна стадія знайомства, взяття координат і природно пояснення причини, для чого ви їх берете. Щоб дівчина точно розуміла, що ви маєте намір запросити її на подальше побачення і що вона зробила правильний вибір.

Брати номер телефону у дівчини обов’язкова процедура, тому що якщо вона не залишить своїх коофрдинат, то і сенс вашого знайомства розчинитися в повітрі. Не варто впадати у відчай якщо дівчина залишить не номер мобільного, а наприклад номер skype або icq, тому що можливо вона просто живе не в цьому місті і щоб не платити за роумінг вона і дає вам цей варіант.