ЖК «Лісовий квартал» у Броварах — комфорт і здоров’я ваших дітей

2-19-2017

Рекомендую ЖК «Лесной квартал» в Броварах — комфорт и здоровье ваших детей
Історично люди не пристосовані жити дуже високо. Більш того, у деяких життя на останніх поверхах висотних будівель може викликати навіть глибинний і неусвідомлений страх. На жаль, сказати, який саме психотип людей схильний до таких «висотним переживань», наука поки не може.

На верхніх поверхах висотних будівель, як правило, спостерігається вібрація, і ця вібрація не завжди уловлюється людиною. Але одне можна сказати точно – чим вище поверх, тим сильніше буде вібрація. І організм деяких людей буде відчувати це у вигляді дискомфорту, який буде вкрай важко пояснити собі.

На верхніх поверхах буде некомфортно жити пенсіонерам і людям похилого віку. З іншого боку, житло у престижному хмарочосі може тішити самолюбство певного складу людей. Так, людям, які хочуть потішити себе і самоствердитися або підняти самооцінку, квартири нагорі висоток цілком можуть підійти.

На нижніх поверхах буде погано жити людині, яка відчуває весь тягар того, що знаходиться над його головою – меблів, залізобетону тощо (є й такі).

Розташування квартири на першому поверсі вважається в нашому суспільстві не дуже приємним для її власника. Так вже склалося. Якщо ви теж вважаєте, що перший поверх – це «якось не дуже», то квартиру на ньому купувати не варто.

Від переконання, що перший поверх – це ознака не дуже високого соціального статусу, звільнитися буде досить складно. І, можливо, це переконання буде вам псувати настрій довгий час.

ЛІФТ, ГЕНДЕРНІ ВІДМІННОСТІ І ВИСОТА

Велику роль у виборі житла може зіграти ліфт. Як відомо, у ліфти у висотках досить велика швидкість. І деякі люди саме з цієї причини відмовляються від квартир у висотних будинках – їх лякає швидкість підйому.

До речі, вчені проводили дуже цікаве дослідження. Згідно йому, багатьом жінкам здається, що чим вище квартира, тим вона просторіше. А чоловікам – навпаки: квартири на високих рівнях їм здаються більш тісними.

ЕКСТРАВЕРТИ ТА ІНТРОВЕРТИ

Екстравертам добре мати простору кімнату або вітальню. Найкраще для людей з таким складом особистості підійде відкрита відм. Наприклад, квартира-студія. Екстравертам також буде цілком комфортно знімати житло разом з іншими людьми, нехай навіть і незнайомими.

Але завжди варто пам’ятати про таке поняття, як «особистий простір». У квартирі не повинно бути занадто тісно. Межі кожного жителя, через які не повинні переступати сусіди, це приблизно один метр. На кухнях радянських комуналок ці межі не дотримувалися. Звідси – конфлікти і скандали.

Інтроверту буде непогано мати в квартирі так званий «власний кут». Скажімо, кабінет або окрему кімнату, де він міг би відпочити або усамітнитися.

ВИД З ВІКНА

Психологи проводили дослідження, згідно з яким екстравертам подобається, коли вікна виходять на відкритий простір, наприклад: пляж, поле, площа. На будь-який відкритий ландшафт.

Інтроверти ж почували себе більш комфортно, коли вони були візуально чимось захищені: лісосмугою, гірською грядою і т. д.

Що ж стосується решіток на вікнах, то їх не слід ставити тільки в одному випадку – якщо ви вважаєте, що решітка на вікні нагадує вам вид з тюремної камери.

КВАРТИРА ЯК ЧАСТИНА ІМІДЖУ

Людина може купувати квартиру і для того, щоб створити собі певний образ. Буває, що люди купують нерухомість, щоб затвердити певну думку про себе серед знайомих, друзів, колег. Наприклад, довести їм, що я «витончена натура» або, скажімо, ділова людина. Довести, що у мене є неслабкі фінансові можливості і т. д.

КОМУ ТРЕБА ДОБРЕ ПОДУМАТИ, ПЕРШ НІЖ БРАТИ ІПОТЕКУ

• Схильним до ризику (любителям азартних ігор, екстремальних видів спорту, швидкої їзди на автомобілі, гравцям на біржі)

• Тим, у кого не виходить планувати свої витрати і особистий час.

• Тим, хто вважає себе безвідповідальним.

• Людям, яких рідко мучить совість.

ЯК НЕ НЕРВУВАТИ ПРИ КУПІВЛІ КВАРТИРИ

Коли важко вибрати житло з декількох варіантів, можна намалювати собі таблицю. У цю таблицю треба занести всі «за» і всі «проти» по кожному варіанту. При цьому важливо пам’ятати, що «за» і «проти» бувають різні – вони мають різну вагу. Обов’язково подумайте, скільки важать ці пункти у вашій системі цінностей, і тільки потім занесіть їх у порівняльну таблицю. Це допоможе зробити вибір.

Крім того, якщо ви не можете вибрати квартиру з декількох варіантів, є інший вихід – відкласти на час свій вибір.

Щоб не нервувати при купівлі житла, слід зберігати раціональність, намагатися мислити розсудливо, не малюючи собі перебільшені картини обману з боку продавців нерухомості. Також від нервів допоможе позбутися допомога близьких людей. Купуйте квартиру не поодинці, нехай вам допоможуть у цьому друзі або родичі.