Як вибрати хорошого ведучого на весілля

12-22-2019
Картинки по запросу Як вибрати хорошого ведучого на весілля


Якщо до заповітної дати залишилося всього 3 місяці, можеш сміливо вистачати коханого і разом вирушати на пошуки тамади. Пам’ятайте, ведущий свадьба, як гриб, може бути або корисним, або отруйним. Так як на пробу у вас всього одна спроба (сподіваюся, повертатися в ЗАГС ви не збираєтеся), на пошуки треба налаштуватися і як слід озброїтися. Отже, дуже лаконічно, але правдиво про те як вибрати тамаду.

Тамада — людина з посмішкою до вух і мікрофоном у руках.
Скільки коштує тамада . Не потрібно, я думаю, пояснювати, що хороший гонорар — це передусім показник попиту. Пропонувати свої послуги дорожче на ринку просто так ніхто не буде. Той, хто багато просить — талановитий і витребуваний. З дорогими провідними завжди простіше — є багато інформації. Ретельно вивчивши ринок, завжди можна знайти недорогих і хороших ведучих. Потрібно тільки терпіння і час. Якщо думати немає часу і весілля зовсім близько, зупиніться на середній вартості. У цій категорії і ціна хороша і ведучі на весілля, як правило, з досвідом. Обов’язково враховуйте, що веде  без діджея не працює. Скажу тільки, що не варто змушувати тамаду працювати з незнайомою людиною, тим більше якщо це ваш улюблений дядько Петя. Тамада  працює в середньому 5 годин, а діджея краще притримати на годинку для особливо веселих гостей. Вважаємо свій бюджет і вперед на пошуки. Знаходимо 2 — 3 вселяють довіру кандидатури, дзвонимо, уточнюємо ціни і призначаємо зустріч.

За стилем спілкування і зовнішнім виглядом ви відразу зрозумієте, з ким маєте справу. Тут головне щоб темперамент і характер тамади вам підходив. Інакше, наприклад, замість молодіжної та «стьобній» весілля можна отримати вечір «кому за 40». Повірте, майже кожен провідний  вміє себе продати. Але не під кожною красивою обгорткою є смачна цукерка. У хорошого тамади їх хоч греблю гати, і він не каже: . Приклади конкурсів та уточнення за сценарієм дадуть вам зрозуміти, якою буде вечір, чи збігаються ваші погляди, а головне мрії нареченої. Звичайно, не варто вникати у всі тонкощі і намагатися уявити атмосферу. Це дійсно може вплинути на враження від весілля. Але, все таки, раджу вам не поспішати. Знайдіть час, щоб зустрітися з усіма кандидатами. Потім вдома, у затишній обстановці ще раз подумайте і зробіть вибір.