Як створюється сайт.

1-10-2018

Як створюється сайт.
Процес розробки сайту складається з чітко регламентованих етапів. Це дозволяє клієнту побачити весь процес з неймовірною прозорістю. У Вас не виникне питань, що і коли ми будемо робити? Дотримання чіткої структури дозволяє складати проекти часто раніше поставлених термінів. Не забувайте, що сайт повинен подобатися не тільки клієнта, але і своєї цільової аудиторії. Тому при розробці дизайну web-сайту, необхідно орієнтуватися в першу чергу на потенційних клієнтів. Дизайн сайту повинен бути візуалізовано і описаний до того, як буде створений. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі ECMAScript.
Тому спочатку розробляється прототип, який обговорюється з клієнтом, і тільки потім відправляється в роботу. При створенні сайту, розробка дизайну відіграє важливу роль. Візуальна частина ресурсу включає в себе масу речей: юзабіліті, інформаційну архітектуру, контент, внутрішню оптимізацію сайту та ін. Лише вона здатна донести до користувача, які переваги він може отримати, співпрацюючи з вами. Плюс, не забувайте, що всі матеріали, які додаються на сайт, повинні бути оптимізовані для пошукових систем, щоб ваш ресурс швидше набрав популярність.
У клієнта вже є доменне ім’я, яке він рекламує допомогою друкованої продукції. Тоді ми малюємо так звану «заглушку» яка повідомляє відвідувачам сайту, що незабаром буде новий ресурс, а поки для отримання інформації Ви можете зателефонувати за телефонами вказаними на цій сторінці. Заглушка розміщується на основному доменному імені. Якщо клієнт оплачує сайт не відразу, а в декілька платежів. Наприклад 50% спочатку і 50% після завершення всіх робіт.