Як створити своє прибуткове мобільний додаток

5-19-2017

Робота над створенням програми починається з ідеї. Для початку подумайте для кого ви хочете зробити додаток. Наприклад, якщо ви живете у великому місті, де багато туристів, то можна подумати про створення програми для них. Варіантів дуже багато. Хочу порекомендовать Вам стоимость разработки мобильного приложения

Крім того, подумайте про свої захоплення та інтереси. Припустимо, ви часто подорожуєте і хочете відвідати найвідоміші клуби по всьому світу. Ви склали список ваших улюблених місць. Чому б не перетворити цю базу даних додаток для мандрівників?

Багато відомих додатків не зосереджені навколо особливих інтересів, але вони завжди в перших трійках рейтингів — це ігри. Ви, напевно, вже завантажили у свій смартфон — Temple Run, Minecraft. Ігрові програми мають тенденцію заробляти більше грошей, оскільки користувачі охоче готові платити за них, особливо якщо вони дуже популярні серед ваших друзів.

ідея мобільного додатка

Не впадайте у відчай, якщо ви знайдете щось схоже на вашу ідею при пошуку через App Store. Навчіться мислити нестандартно. Наприклад, є декілька програм, які надають інформацію і карти про всіх найпопулярніших туристичних місцях в Москві. Але є програма, яка надає інформацію про незвичайних місцях міста, про які не всі знають.

Спробуйте придумати ідею, в якій буде мало конкурентів. Але якщо ви рішуче налаштовані втілення вашої ідеї в додаток, незважаючи на конкуренцію, погляньте на ваших конкурентів і спробуйте з’ясувати, що ви можете зробити, щоб ваш додаток було краще їх.

Схожа стаття Фотографуй своє життя і заробляй
Ось деякі важливі моменти, які необхідно враховувати поки ви роздумуєте над вашим додатком:

Чи ви плануєте розробляти програму самостійно, або ви в змозі найняти команду програмістів?
Що додаток буде корисно людям
Чи вимагатиме додаток щоденного контролю
Ви хочете, щоб ваш додаток стало вашим основним бізнесом або просто поодиноким проектом
На яких платформах буде працювати ваше додаток
Типи додатків
Є дуже багато категорій, в яких можна створити додаток. Ось список з прикладами деяких найбільш популярних варіантів.

Ігри (Angry Birds)
Подорожі (TripAdvisor, Kayak)
Соціальні мережі (Facebook, Twitter)
Новини («РИА Новости, НТВ: новости )
Музика (Spotify, Pandora)
Відео (Vine)
Утиліти (Google Перекладач, ліхтарик)
Фото (Instagram, Picstitch)
Варіанти монетизації
Перед початком розробки програми вам потрібно визначитися, як ви будете на ньому заробляти. Існує кілька основних способів монетизації додатків:

Безкоштовний додаток. Зазвичай використовується великими компаніями, і додаток допомагає продавати їх товари або послуги.
Безкоштовний додаток з рекламою. Використовується в популярних додатках, які активно взаємодіють з користувачем
Платне додаток. Самий популярний і прибутковий вид монетизації. З кожного продажу вашого додатка Apple бере комісію в розмірі 30%.
Lite і Pro. Lite додаток безкоштовно, але з обмеженим набором функцій. Купуючи Pro ви разблокируете весь функціонал
Покупки усередині додатку — ви можете продавати новий функціонал або нові рівні гри прямо з програми
Розробка
Тепер у вас є ідея. Здорово, це вже півсправи! Але що тепер? Ми припускаємо, що у вас, як і більшості людей, немає жодного досвіду у програмуванні. І це прекрасно! Є купа варіантів.