як самостійно створити сайт

12-13-2016

сайтЯкщо Ви вирішили зробити сайт, то рекомендую Вам сайт http://ms.kharkov.ua/
Щоб самостійно створити сайт спочатку потрібно вивчення мови опису HTML, без якого практично неможливо створити сайт в мережі Internet. Сутність HTML полягає в тому, що після розмітки документа та виділення його різних частин можна бути впевненим: документ буде красиво і правильно відображатися в будь-якому браузері і на будь-якому комп’ютері. Ця мова форматування вивчити нескладно, достатньо запам’ятати основні команди, які називаються тегами.

Ще одним важливим елементом при створенні сайту є технологія CSS — це система каскадних таблиць стилів, за допомогою яких сайт набуває красивий, стильний дизайн. Підручники і детальні описи щодо створення сайтів, HTML-кодування та CSS можна знайти на різних сайтах в мережі. Після вивчення HTML і CSS і перших проб можна прискорити цей процес за допомогою спеціальних програм. Так само для створення красивого дизайну необхідний графічний редактор, найпоширенішим є Adobe Photoshop. Якщо ви ще не знайомі з цією програмою, то саме час почати її вивчення.

Є більш простий і швидкий спосіб самостійно створити сайт — це спеціальні онлайн-системи, що працюють за принципом шаблону. Наприклад, okis, narod, ucoz і багато інших. Для того, що б створити такий сайт знання HTML, CSS не потрібно. Мінус цього способу в тому, що сайт в кінцевому підсумку не буде оригінальним і стильним. Якщо Ви хочете створити простій інформативний сайт без фішок, то Вам цілком підійде. До того ж не потрібно замислюватися про реєстрацію сайту і виборі хостингу.

Ось ми плавно підійшли до завершального етапу створення сайту — реєстрація в мережі Internet. Для цього потрібно вибрати хостинг. Сайтів пропонують безкоштовний хостинг досить багато. Вибираємо, реєструємо на ньому свій сайт, потім створені нами файли у форматі HTML завантажуємо на сервер.

В принципі виконати зазначене завдання нескладно, але вимагає дуже багато часу і досвіду. Якщо Ви хочете унікальний, стильний, зручний сайт, то краще це довірити фахівцям в цій області, які після створення проведуть просування сайту в інтернеті. У професіоналів це вийде набагато швидше і якісніше, і Ви побачите саме той сайт, про який мріяли, а який не вдалося зробити. Удачі в починаннях!-