Як розкрутити сайт самому — розкрутка сайтів самостійно, своїми руками

12-11-2019

Якщо ви тільки створили свій сайт, наступним етапом його розвитку-це просування і розкрутка.

Дана стаття про те, як розкрутити сайт, і з чого розкрутка сайту складається поетапно з наочними прикладами. Але спочатку хочу вам порадити звернутися до SEO компанії http://kayv.ru, вони швидко розкрутять ваш сайт.

Під розкруткою сайту я маю на увазі пошукове просування – залучення відвідувачів з пошукових систем за певними ключовими словами. Так як за вартістю і віддачі це найвигідніший вид інтернет реклами.

Для того що б розкрутити сайт, необхідно зробити:

  • підбір ключових слів
  • аналіз сайтів конкурентів
  • семантичне ядро сайту

На першому етапі потрібно розуміти, які ключові слова необхідно просувати в пошукових системах, і для цього ми робимо грамотний підбір ключових слів. Далі аналізуємо сайти конкурентів, і після чого складаємо семантичне ядро.

Семантичне ядро – це ключові слова для сайту, їх може бути як 10-15 так і пару тисяч, все залежить від цілей і можливостей.

Просування сайту складається з двох етапів:

  • внутрішня оптимізація сайту
  • зовнішня оптимізація сайту

Внутрішня оптимізація – це робота над сайтом, оптимізація тексту сайту, контент, перелінковка. З допомогою внутрішньої оптимізації ми робимо сайт максимально підходящим для пошукових систем.

Зовнішня оптимізація сайту-це робота над побудовою посилальної маси на сайт, що просувається. Обидва етапи витратні і займають чимало часу, якщо просувати сайт дійсно якісно.

Давайте розглянемо етапи просування сайту детальніше:

Внутрішня оптимізація сайту

Обов’язково потрібно оптимізувати мета теги, а саме теги title, description, keywords, alt.

Самим основним тегом при оптимізації є тег Title, про нього ви можете детальніше прочитати, пройшовши за посиланням.

Далі необхідно оптимізувати текст сайту, і текст сторінок сайту. А саме пишемо текст під певні ключові слова:

Наприклад, як дана стаття, оптимізована під слово «як розкрутити сайт», і текст обов’язково повинен бути:

  • — в першу чергу корисним для людей
  • — оптимізований для пошукових систем
  • — якщо це сайт, що продає послуги то що б текст був продають

Текст на сайті повинен бути унікальним, а не скопійованим з іншого сайту, що б перевірити унікальність, читаємо статтю як перевірити текст на унікальність

Після чого сайт повинен бути грамотно перелинкован, а саме, що у сайту була грамотна структура, вкладеність сторінок не більше 3-х кліків, і зручна для людей і пошукових систем.

Зовнішня оптимізація сайту

Самої оптимізації мало для просування і залучення відвідувачів на сайт. Необхідно що б інші сайти посилалися на ваш сайт, і ще з потрібним анкором посилання.

Анкор посилання – це текст посилання, тобто якщо ви хочете просунути в топ пошукових систем ключове слово ноутбуки, то вам необхідно залучати з інших сайтів посилання з таким текстом.

Відразу ж виникає питання, де ж брати посилання?
Почну з того що посилання бувають різних типів, є вічні посилання і орендовані посилання. Обидва види посилань ефективні. Для початку читаємо статтю про біржі посилань, і відразу за нею про просування вічними посиланнями, і потім про просування сайтів статтями.

Ми в основному при просуванні використовуємо вічні посилання, так як це реально інвестиція в сайту і його зростання. Даним способом сайт лізе в топ пошукових систем довше, але в перспективі ми тільки виграємо.

Але для багатьох тематик бізнесу іноді вигідніше використовувати орендовані посилання, так як з їх допомогою можна зробити швидше результат, але не завжди.

Просування під Яндекс і Гугл відрізняється

Після того як ми вивели в топ запити, і у вас вийшли перші результати необхідно відстежити, хто і звідки прийшов на ваш сайт.

Для цього необхідно поставити лічильники статистики сайту
Основні сервіси статистики Google Analytics, Яндекс Метрика, Hit.ua та інші.

Висновок:


Для того що б розкрутити сайт в пошукових системах необхідна грамотна внутрішня оптимізація і розумна зовнішня оптимізація. Що б розкрутити сайт самостійно потрібно постійно практикувати, вдосконалити методи і рухатися далі.

Якщо ви хочете розкрутити сайту – то це насправді не складно, просто може на перших етапах зайняти більше часу, ніж зазвичай.

Так само якщо ви будете розкручувати сайт самостійно, то рекомендую прочитати книги з розкрутки сайтів, вони вам допоможуть в розумінні всього процесу краще.

Якщо ви не хочете витрачати час на вивчення пошукового просування, краще звернутися до професіоналів. Ми вивели в топ сотні сайтів різної складності, і щодня вдосконалюємо свої технології просування сайту.

Ми зможемо розкрутити сайт з максимальною віддачею для вас, а ви просто будете заробляти гроші, займаючись тим, що ви добре вмієте робити, і яка приносить вам задоволення.