Як підібрати сумочку до одягу.

1-22-2018

Як підібрати сумочку до одягу.
Не секрет, що жіноча сумочка є не тільки засобом, з допомогою якого можна переносити необхідні речі, але і дуже важливим аксесуаром, здатним зробити образ завершеним, вишуканим, максимально стильним. Справжня красуня, створюючи свій образ, крім одягу неодмінно враховує всі необхідні складові: макіяж, амникюр, взуття, прикраси, аксесуари і, звичайно, сумочку. Якщо ви вибираєте модний одяг, то потрібно і всі аксесуари для свого образу підбирати уважним чином. Якщо підійти до цього неуважно, то продуманий зовнішній вигляд буде зіпсований. Якщо вам треба підібрати сумочку, то перш за все слід визначити ваш стиль. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі assa.
Чи потрібно говорити, що безглуздо буде виглядати маленький клатч з такими нарядами, як масивне пальто для зими або спортивна форма. І навпаки, ніяк не поєднуються елегантні костюми та вечірні сукні з масивними сумками і навіть з милими глянцевими рюкзачками. Крім поєднання стилів, звичайно важливий і розмір сумочки. Вибираючи розмір сумочки, ви вибираєте ступінь акценту сумочки у вашому образі. Якщо вам потрібна сумочка для ділового вбрання, то й краще вибирати моделі, в яких будуть відсутні різні прикраси, камінці, паєтки і написи. Визначивши правильне поєднання фактур, можна робити вибір кольору сумочки.
У колишні часи сумку завжди вибирали в тон взуття. Те ж саме актуально і сьогодні, як би не висловлювалися про це екстремальні дизайнери моди. Вибираючи сумку для однотонного костюму, треба відмовитися від варіантів, які збігаються за кольором вбрання. Сумочка повинна бути темніше або трохи світліше, але не виключений і контрастний варіант. У тому випадку, якщо ви вибираєте одяг і аксесуари, не робіть вибір на користь сумок, які зливаються з одягом. Такий підхід можна назвати маскуванням, а не стилем. При цитуванні в Інтернеті розміщення гіперпосилання є обов’язковим.