Як орендувати сервер

9-15-2021

Наша команда сертифікованих професіоналів готова обговорити, розрахувати і інсталювати хмарну серверну інфраструктуру будь-якої складності і потужності. Хочемо порекомендувати почитати про аренда vps windows на сайті .

Коли компанія вибирає програмний продукт для комплексного впровадження, то зазвичай виникають потреби у вільних ресурсах і дисковому просторі для тестування. Придбання фізичного сервера тільки для вирішення тимчасових завдань тестування не рентабельно. Оренда виділеного сервера дозволить швидко отримати потрібні ресурси для розгортання демоверсій і/або прототипів інформаційних систем і позбавляє від необхідності дорогої закупівлі. Відмовитися від оренди сервера можна в будь-який момент після закінчення тестування.

При оновленні корпоративних erp-систем з’являється необхідність в конвертації даних значних обсягів, що також вимагає не тільки наявності вільних іт ресурсів, але і підвищеної обчислювальної потужності сервера — сучасних високопродуктивних процесорів і великого обсягу пам’яті. Тимчасова оренда потужного сервера допоможе вирішити і це завдання, заощадивши час конвертації даних.

Інтернет-магазини, які відчувають значні навантаження через велику кількість відвідувачів, тому часто віртуальні сервери на звичайному хостингу, не справляються з навантаженням. Перехід на тарифні плани з максимальною продуктивністю хостингу для магазинів вирішує цю проблему, але витрати на такий хостинг в рази більше, ніж оренда виділеного сервера.

Зберігання резервних копій

У кожній компанії є критично важливі дані, які з метою безпеки повинні знаходитися за межами корпоративної мережі, щоб не бути схильними до кібер-атак або троянів-шифрувальників. Зловмисникам достатньо отримати доступ в локальну мережу компанії, щоб пошкодити або зашифрувати бази даних, а також і резервні копії цих даних з метою подальшого вимагання. Тому критично важливо зберігати копії саме поза корпоративною мережею.

Зберігання відеоархівів

Відеодані займають величезну кількість дискового простору, тому архіви недоцільно зберігати на фізичних серверах, якщо вважати вартість серверних жорстких дисків. Значно вигідніше використовувати хмарні рішення.

Безпека даних

Корпоративні дані, а також їх архіви все частіше стають об’єктами цілеспрямованих кібератак. Щодня в пресі з’являються новини про зломи і шифрування даних з подальшим вимаганням викупів за розшифровку. У разі оренди сервера в надійно захищеному хмарі ви легко убезпечите і дані, і цілком іт-інфраструктуру.

Всі перераховані вище завдання вимагають значних і, що найнеприємніше, вільних ресурсів, яких в серверній інфраструктурі зазвичай немає. Проблеми обмеженості потужностей для it-завдань дуже поширена серед компаній. Ресурсів власних серверів не вистачає, а модернізація або закупівля нових серверів або їх компонентів пов’язана з такими труднощами:

Витрати на покупку нового сервера або його компонентів можуть не окупити вкладених інвестицій;

Терміни поставки серверів значні і перевищують допустимі часові рамки вирішення проблеми;

Модельний ряд серверів швидко оновлюється, і не завжди вдається купити сумісні компоненти (пам’ять, диски і т. Д) до використовуваних серверів;

Відсутність самої можливості модернізації сервера, коли його модель була підібрана неправильно без урахування перспектив зростання баз даних або навантажень;

Необхідність покупки серверного програмного забезпечення, що значно збільшує вартість проекту;

Переваги оренди виділеного сервера

Оренда фізичного виділеного хоста або віртуального сервера є відмінним рішенням для реалізації згаданих вище завдань. Оренда сервера дозволить вам:

Забезпечити гнучкість іт інфрастуктури. Зберігати і обробляти великі обсяги даних, швидко нарощувати потужність сервера в моменти зростання потреб, коли компанія зростає, і кількість співробітників збільшується

Зменшити операційні витрати. Знизити витрати на експлуатацію і покупку обладнання, зменшити навантаження іт фахівців.

Швидко реагувати на потреби бізнесу. Ви зможете швидко розгорнути будь-яку інформаційну систему і відмовитися від сервера, коли це буде неактуально і короткостроково отримати на час іт проекту ресурси орендованого сервера необхідної оптимальної для вас потужності.

Оптимізувати витрати. Дуже важливо оплачувати іт ресурси, які потрібні саме зараз, не переплачуючи за порожні диски або простоюють процесори в тільки що купленому «на майбутнє» сервері.

Убезпечити бізнес від зовнішніх кібер-загроз в даний момент, коли кількість кібератак стало більше, ніж фізичних пограбувань, і коли інформація стала дорожче грошей, дуже важливо убезпечити ваші дані, врятувати їх у віртуальному просторі, довіривши їх безпеку сертифікованим фахівцям.

З чого складається вартість оренди виділеного сервера

Оренда сервера — це комплексна послуга, що складається з

Серверне програмне забезпечення на орендованому сервері

Існує кілька варіантів серверного пз, яке зазвичай використовується, залежно від завдань. Вирішуваних сервером. Безкоштовна ос linux в основному використовується для розгортання ресурсномістких інтернет магазинів або онлайн-сервісів.