Утепление стен в одессе

6-23-2017

1). Доступна ціна на утеплення. Завдяки прямій закупівлі матеріалів у заводу, ми обходимо не потрібних посередників, і можемо запропонувати недорогу ціну на утеплення разом з матеріалом. Ми пропонуемо, утепление стен в одессе.

2). Досвід в сфері утеплення більше 10 років! Фасадчики професіонали працюють у нашій команді, мають колосальний досвід в сфері теплоізоляції і можуть якісно утеплити ваші стіни з закритими очима).

3). Гарантія на всі проведені фасадні роботи. Наша компанія надає офіційну гарантію за договором на утеплення фасадів та інші види будівельних робіт.

4). Якісні матеріали. Ми знаходимося на ринку утеплення дуже давно і вже на власні очі знаємо які матеріали для утеплення кращі а якісь і зовсім не варто використовувати, тому ми можемо запропонувати нашим клієнтам ідеальний варіант по співвідношенню цінаякість.

5). Наявність дозвільних документів. Наша компанія має всі необхідні сертифікати і ліцензії для професійного монтажу плит утеплювача як на землі так і на висоті.

6). Захист від халтури. Вибираючи перевірену компанію, Ви ніколи не будете кинутими напризволяще як це часто буває при виборі «Незрозумілих» виконавців, коли люди платять гроші за матеріали або роботу а горе майстра зникають з грішми, або, що ще гірше виконують не якісну роботу і потім утеплювач відпадає і летить вниз на перехожих і машини припарковані поруч, при чому господар квартири несе за це відповідальність, на жаль, багато Харків’яни вже зіткнулися з такою проблемою.