Ниволумаб купить

11-21-2017

Opdivo випускається у вигляді світлого порошку, використовуваного для приготування розчину для внутрішньовенних ін’єкцій у флаконах 40 мг і 100 мг. Діючою речовиною є ниволумаб.
Ми пропонуемо Ниволумаб купить.
Ліки потрібно зберігати в холодному місці при температурі 2-8 градусів далеко від сонячного світла, дітей і тварин. Упаковка розкривається перед використанням. Після розтину можна зберігати препарат не більше доби. Розчин для ін’єкцій повинен готувати лікуючий лікар безпосередньо перед використанням лікарського засобу.

Фармакологічна дія

Nivolumab відноситься до людських моноклональным тіл, які завдяки своєму невеликому розміру проникають в клітини пухлини, що впливають на PD-1-рецептор, блокуючи його взаємодію з рецепторами PD-L1, PD-L2. В результаті виникає негайна протипухлинна імунна відповідь, і новоутворення перестає збільшуватись у розмірах.

Безпека та ефективність препарату була доведена в ході клінічних випробувань, в якому брало участь 296 пацієнтів. Після восьмитижневого лікування різними дозами ліків у кожного четвертого або п’ятого хворого відзначалися значні поліпшення в стані. Пухлина переставала зростати або помітно зменшувалася в розмірах. Деякі пацієнти стикалися з побічними ефектами, найбільш часті з них: поява шкірного висипу, відсутність апетиту, нудота, діарея, свербіж. Тяжкі реакції виникали рідко.

Таким чином, можна зробити висновок, що ниволумаб – ефективний засіб для боротьби з меланомою, недрібноклітинний рак легенів. Іноді він призначається для лікування інших видів раку, якщо лікар вважатиме це за потрібне.