Купить аккаунты вконтакте

6-6-2017

Купуйте величезна кількість друзів для різних цілей. Розкручуйте ваш сайт, залучайте клієнтів, повідомте всім про свої послуги. Акаунти VKontakte відмінно підійдуть для проведення соціальних місій. Тепер ви можете організувати шпигунство, постинг відгуків і думок, управління групами і публічними сторінками.Неймовірні рекламні можливості twitter дозволяють ефективно залучити цільову аудиторію на ваш ресурс. Ми пропонуемо, купить аккаунты вконтакте.
Уявіть, що ви володієте 100 акаунтами по 1000 передплатників. Загалом це 100 000 читачів. Залишилося налаштувати автопостинг для розміщення твітів автоматично. Щогодини 100 ваших акаунтів автоматично розміщують ваш рекламний текст, де ви скоріше за все розмістите посилання.

Можливості акаунтів twitter:

► Залучення користувачів на ваш ресурс
► Заробіток на twitter біржах у великої кількості акаунтів
► Індексація сайтів
► PR розкрутка вашого проекту
► Популярність
Акаунти VkontakteКупить акаунти Vkontakte

Проблема масової реєстрації Vkontakte акаунтів все ще залишається. Де взяти стільки телефонних номерів для реєстрації? Ми використовуємо величезну базу телефонних номерів для створення якісних vkontakte акаунтів.

Проводите різні PR компанії в найбільшій соц. мережі Росії! Величезна база людей представляють ваші послуги. Шпионьте за друзями з різних акаунтів.

Можливості акаунтів VK:

► Залучення клієнтів на ваш ресурс
► Проведення різноманітних PR компаній
► Придбання великих груп та публічних сторінок, прив’язаних до акаунту
► Соціальні місії. ( Шпигунство, Створення фейкових відгуків і думок, Виманювання інформації )
► Популярність
Акаунти ОдноклассниковКупить акаунти однокласників