Где купить кондиционер

7-2-2017

Компанія «Airtechnostar» пропонує до продажу великий вибір моделей настінних кондиціонерів. У нас Ви знайдете такі відомі марки виробників, як: LG, Gree, Almacom, Samsung та багато інших. Настінні кондиціонери сьогодні займають до 98% продажів всіх видів спліт-систем. Це обумовлюється їх зручними характеристиками і порівняно недорогою вартістю. Ми прпонуемо варіант где купить кондиционер.
Сучасні настінні кондиціонери являють собою два блоки, один з яких розташовується в приміщенні, інший – на вулиці. В кімнаті блок слід розміщувати якомога ближче до стелі. Така конструкція охолоджувальних систем дозволяє не тільки ефективно контролювати температуру в приміщенні, але і економно витрачати електроенергію.
Такі настінні кондиціонери зручні тим, що:
• мають можливість тонкого регулювання температури в приміщенні;
• випускаються різної потужності, можна підібрати настінні кондиціонери, як для побутових цілей, так і для промислових;
• у холодний сезон такі спліт-системи можуть працювати, як обігрівачі, наповнюючи приміщення теплим повітрям;
• всі сучасні настінні кондиціонери мають низький рівень шуму. Блок, в роботі якого є більше шумових ефектів розташовується на вулиці.
Завдяки великому асортименту продукції, менеджери компанії «Airtechnostar» допоможуть Вам підібрати саме ту модель настінного кондиціонера, яка буде ідеальною для Вас за своїми технічними характеристиками та ціною.