Финал евровидения 2017

5-12-2017

Без названия (4)

В ефірах телеканалів СТБ та UΛ:Перший, а також на нашому сайті відбувся показ фіналу Національного відбору на «Євробачення 2017».

За право представляти Україну на популярному міжнародному пісенному конкурсі в цей раз боролося 6 учасників, яким вдалося потрапити у фінал Національного відбору.У фіналі Національного відбору, за підсумками глядацького та суддівського голосування, стало відомо ім’я конкурсанта, який предтавит Україну на «Євробаченні 2017»

Нагадаємо, півфінали «Євробачення 2010» відбудуться 9 та 11 травня, а фінал пісенного конкурсу ми зможемо побачити 13 травня.

Першим финал евровидения 2017 відкрила група «Сальто Назад». Колектив з двох чоловік знову заспівали на сцені пісню «О мамо», яка є нагадуванням про важливість сімейних цінностей.Підкорити суддів і телеглядачів Національного відбору на «Євробачення 2017» молодий співак Костянтин Бочаров, який виступає під псевдонімом MELOVIN, вирішив з допомогою пісні «Wonder». У 3-му півфіналі Нацвідбору йому вже вдалося отримати максимальну кількість балів від глядачів.