Фотобудка

5-26-2017

Ми хочемо відобразити все самі незабутні моменти вашого життя. SELFIE STUDIO це не просто фото будка, це мобільна фотостудія, яка:
Заміщає професійного фотографа
Має стильний і унікальний дизайн
Є незвичайним сюрпризом для ваших гостей
Забезпечує підтримку бізнесу.
Дана концепція дозволяє використовувати будь-який фон і не вимагає установки традиційної кабіни. У нас найкраща фотобудка.Крім цього, завдяки інноваційній технології SELFIE STUDIO вміщує в кадр набагато більше людей, ніж стандартна фото будка.
.
унікальна технологія
Selfie Studio це мікс унікльного дизайну і новітніх технологій в області фотографії. Все наше обладнання доставлено прямо з Америки, штату Каліфорнія.
.
анімовані фотографії
На додаток до надрукованим фотографій, SELFIE STUDIO об’єднує зображення і перетворює їх в анімовані фотографії формату GIF, які миттєво можуть бути розміщені на сайтах популярних соціальних мереж (Facebook, VK, Twitter ітд).
.
Висока якість
Наше інноваційне обладнання дозволяє створювати фотографії професійної якості з високою роздільною здатністю.
.
Facebook, Twitter і Email
Синхронізація з соціальними мережами Facebook, Google+ та інші. Відправка на e-mail та інше. Це також відмінний спосіб інтерактивного просування вашого бренду або продукту за допомогою установки нашої фотостудії на вашому заході.
.
фото шаблони
SELFIE STUDIO дає можливість вибрати потрібний вам шаблон або ж налаштувати його самостійно. Широкі можливості для дизайну фотографій. Логотип, напис на фотографії, рамки. Крім цього налаштовуйте фільтри, знімайте відео, а також встановлюйте свій власний стиль інтерфейсу в залежності від заходу.