Як поліпшити свій сайт.

3-25-2019

Як поліпшити свій сайт.

Природно, чим далі в минуле, тим менше показник зломів і компрометації сайтів, з причини того, що самих сайтів було менше. Але графік показує проблематику в цілому. Атаки і їх результати можуть бути різними: DDos — атака. Принцип досить простий: на одну сторінку сайту провокую запуск великого кол — ва запитів до тих пір, поки сервер сайту не вичерпає ресурс, щоб їх обробляти. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі модуль поиска туров для wordpress.
В результаті, кажучи простою мовою – «білий екран» замість Вашого сайту. Це ситуація, коли зловмисники тим чи іншим способом отримують доступ до Вашого сайту. Наслідки можуть бути різними: Звичайно ні. Так як подальший розвиток сайту на популярної CMS значно дешевше, простіше і ефективніше, ніж на так званій «самописною». Даний перелік почну зі стандартних заходів безпеки. Налаштування ЧПУ (людино — зрозумілих URL) адрес сторінок Вашого сайту. Що матися на увазі: — без налаштування ЧПУ.
Такий формат URL — адреси дозволяє звертатися до бази даних сайту через адресний рядок і за допомогою так званих SQL — ін’єкцій отримати логін і пароль від системи управління сайтом. У цьому випадку можливість злому сайту через адресний рядок практично виключена. Також це обов’язковий захід для внутрішньої SEO оптимізації сайту. Видалення зайвих плагінів та тем. При установці CMS часто інсталюються безкоштовні її компоненти (теми і плагіни), які не беруть участі в роботі сайту.