Як оптимізувати сайт

9-14-2018

Как оптимизировать сайт
Ще не так давно власникам сайтів доводилося розробляти окремі версії своїх проектів для тих відвідувачів, які будуть заходити на сайти з мобільних пристроїв. Тепер же як ніколи популярним став так званий адаптивний дизайн: дизайн сайтів, який може змінюватися в залежності від того, на якому саме пристрої проглядається сайт.
Також хочемо вам порекомендувати «url»
Щоб оптимізувати сайт для мобільних пристроїв, спочатку необхідно провести аналіз сайту і виявити можливі проблеми з відображенням контенту сайту під час перегляду на мобільних пристроях. Допомогти в такому аналізі може сервіс PageSpeed Insights від Google в цьому сервісі можна оцінити швидкість відображення сторінок сайту на мобільних пристроях, а також перевірити ступінь зручності сайту для користувачів мобільних пристроїв.
Результати аналізу роботи сайту на мобільних пристроях подаються у PageSpeed Insights в двох напрямках: швидкість і зручність для користувачів. При цьому швидкість завантаження сайту та зручність для користувачів оцінюються за 100-бальною шкалою оцінка у 100 балів відповідає найкращим показникам, а оцінка 0 балів — найгіршим. Чим нижче отримана оцінка, тим більше змін належить внести сайт при оптимізації.
Пошукова система Google в PageSpeed Insights відразу ж дає рекомендації щодо виправлення проблем в роботі сайту, причому поділяються ці рекомендації на обов’язкові та бажані. Так, до обов’язкових виправлень для прискорення завантаження сайту належать ті, що стосуються стиснення ресурсів, коректної роботи Javascript і CSS файлів або кодів, а також використання кешу браузера. А як необов’язкових, але бажаних змін сервіс PageSpeed Insights пропонує оптимізувати зображення, скоротити CSS і HTML, оптимізувати видиме зміст і зменшити час відповіді сервера.
Що стосується зручності сайту для користувачів мобільних пристроїв, то в цьому напрямку PageSpeed Insights рекомендує адаптувати розмір контенту під розмір області перегляду і настроювати саму область перегляду, збільшувати розмір активних елементів на сторінках сайту, підбирати розміри шрифтів так, щоб вони були зручні для читання на маленьких екранах, а також відмовлятися від плагінів, присутність яких може заважати користувачам мобільних пристроїв переглядати сайт.