Як вибрати Сервіс перевірки Title

9-20-2019

Как выбрать Сервис проверки Title
Дана стаття буде корисна тим, хто замовив розробку сайту і по завершенню робіт бажає переконатися в якості розробки та правильності реалізації поставлених завдань перед розробниками.
Також хочемо вам порекомендувати metateger
Хочеться відзначити, що в першу чергу перевірка повинна виконуватися згідно складеного технічного завдання. Перевіряється не вибірково, а кожен пункт. Якщо ж технічного завдання не було, а переконатися в якості сайту потрібно виконуйте перевірку згідно з поданими пунктах, представленим у цій статті. Дані пункти допоможуть виконувати тестування сайтів, навіть не маючи великого багажу знань в розробці.
У випадки, коли для сайту створювався унікальний дизайн необхідно перевірити його реалізацію, верстку сайту. Порівняти сторінки вже готового сайту з отрисованными макетами.
Відповідність шрифтів, розмірів шрифтів, читабельність тексту і заголовків (пам’ятаєте, шрифти можуть трохи відрізнятися в Adobe Photoshop і в браузері).
Перевірку можна виконати навіть не маючи глибоких знань в написанні коду сайту. За допомогою цього ресурсу можна перевірити наявність помилок на сайті. Необхідно виконувати перевірку не тільки для головної сторінки, а для кожного типу сторінок сайту.
Перевірку необхідно виконувати на пристроях з операційною системою Android і IOS. Перевірити на телефонах і планшетах різною діагоналлю.
Самостійно виконати переходи по всім можливим пунктам меню, банерів, внутрішніх посилань на сайті.
Для інтернет магазину перевірити функціонал кошика, оформити замовлення з будь яким варіантами оплати і способами доставки.
Через адмін-панель, самостійно додати текстовий і графічний контент на сайт.
Звертаємо увагу, що даний сервіс можна використовувати для ознайомлення, а не для повноцінного висновку по швидкості завантаження сайту, так як він робить загальну оцінку ресурсу на підставі власних параметрів визначення даних.
На що звернути увагу виконуючи перевірку базової оптимізації.
Редиректи: www без www або навпаки, з index.
Ці пункти можна використовувати для складання тест базового плану перевірки будь-якого сайту, проте кількість пунктів перевірки може збільшуватися залежно від виду сайту, функціональної складової, наявність калькуляторів і форм підбору, реалізації стандартних рішень.
Що вибрати шаблон або унікальний дизайн. Багато починають його аналізувати та формувати висновки.
Показник конверсії Landing page – це безпосередня оцінка ефективності одностраничка і, ка.
Що вибрати шаблон або унікальний дизайн. У процесі створення сайту, що продає неминуче постане питання про зовнішньому вигляді, дизайнерському оформленні.