Як вибрати рекламне агенство

5-28-2019

Как выбрать рекламное агенство
На ринку з’явилося дуже багато компаній — одноденок або тих, хто не дорожить своєю репутацією і клієнтами. Багато агентства боятися зізнатися, що вони агентства і позиціонують себе як «виробництва», «друкарні» та інші «виробничі компанії». Хоча в агентстві немає нічого поганого. Ні одна друкарня або виробництво не зможуть запропонувати вам повний цикл рекламної підтримки, як то створення макета, підгонка і перевірка макета, кваліфікована допомога у виборі матеріалів і так далі. В результаті може вийти, що у вас є офігенна ідея і макет, друкарня береться її робити, а в підсумку — неякісний тираж, тому що підготовлений макет погано виглядає саме на цьому матеріалі або просто не підійшов під друк. А вам просто про це не повідомили, тому що їх завдання — виготовлення.
Також хочемо вам порекомендувати Push-k.ua
Перше правило – ставте багато питань. Чим довше вони відповідають, тим більше ймовірність того, що перед вами непрофесійний посередник. І розміщувати замовлення у нього може коштувати вам зіпсованого тиражу.
Точно також і з ціною. Якщо вважають довго, мало не добу, то це теж явний дзвіночок. Хороші агентства мають пул виробництв, в яких вони впевнені. Вони знають, у кого вигідніше замовляти сувенірка, у кого – друк. Такі агентства не будуть кидати клич по всіх існуючих виробництвам, щоб знайти найменшу ціну і отримати таким чином найбільшу власну вигоду. Вас швидко зорієнтують за цінами і скажуть хоча б приблизну вартість або зізнаються, що їм треба зрозуміти, у кого вони будуть це замовляти.
А як зрозуміти, що перед тобою якісний підрядник. Він не боїться бути агентством, визнати, що виконує посередницьку роль. Але його посередницька роль приносить користь усім. Так, звучить як мантра з тренінгу, але це так. У них по — доброму залежні підрядники, з якими вибудувані відносини і йде робота з прицілом на довгострокове співробітництво. Менеджери вільно орієнтуються в термінах і завжди допомагають з правильним вибором. Тому що їм важлива ефективність вироблених матеріалів, та й чого гріха таїти, чим крутіше продукція, тим яскравіше портфоліо. Не кажучи вже про контроль якості, термінів. Нам можна делегувати всі свої запити по розробці і виробництву маркетингової, рекламної, корпоративної, сувенірної продукції.