Як вибрати мамолога

11-8-2018

Как выбрать мамолога
В період гормональних сплесків (13-16 років) нерідко формуються фіброаденоми, причина – гормональний дисбаланс і кісти, що викликають мастит. Дівчаткам слід пояснювати, що перевіряти груди потрібно так само регулярно, як і зуби. При цьому важливо розуміти, що в цьому віці залоза щільна і одного огляду недостатньо, її необхідно проводити спільно з ультразвуковим дослідженням.
Також хочемо вам порекомендувати кт киев
При профоглядах у школах відхилення знаходять у кожної десятої. Не кажучи вже про те, що в школі у дівчаток виникає багато питань щодо формування грудей, які вони соромляться задати мамі чи бабусі. Наприклад, часто причиною сліз і переживань служить асиметрія, яка може бути як фізіологічною особливістю, так і недорозвиненням однієї залози. У цьому випадку з допомогою спеціального масажу можна стимулювати зростання залози. Це дозволяє усунути асиметрію, або зробити її менш вираженою. В крайньому випадку вдаються до реконструктивної маммопластику.
Що стосується раку грудей, то імплантати не підвищують його ймовірність. Сучасний матеріал, з якого вони виготовляються, звів до мінімуму ймовірність таких ускладнень, як розрив капсули, вихід силікону в тканини. Але все одно залишається ризик індивідуальних ускладнень, тому кожні два роки жінка з імплантатами повинна проходити магнітно-резонансну томографію, а також мамографію за віком та УЗД.
У нормі груди може дещо збільшуватися перед місячними, але хворіти не повинна ні за яких обставин. Мастопатія – це відображення гормонального фону організму. Якщо він спокійний – молочна залоза теж спокійна. Якщо є гормональні порушення – заліза болить і набрякає перед овуляциями, менструаціями і реагує на погоду. Залишати больовий синдром без уваги небезпечно.
Шкідливих» бюстгальтерів не існує. Головне, щоб він був правильно підібраний з урахуванням обсягу грудної клітини і чашки. На кожному прийомі я бачу жінок, які, незважаючи на коливання ваги, все життя носять бюстгальтер того розміру, який був у них в юності. Ця помилка може призвести до серйозних проблем – неправильно підібраний бюстгальтер може бути причиною болю в молочній залозі. Крім цього він викликає травматизацію тканин, що підвищує ризик розвитку раку молочної залози.