Як вибрати електроскутер

12-2-2018

Как выбрать электроскутер
Електросамокати, електровелосипеди, електромобілі – поступово в наше життя входить те, що ще вчора було одним з атрибутів фантастичного роману. Хоча впровадження електротранспорту відбувається не такими швидкими темпами, як мріялося, прогрес у даній області наявності. Про зростаючий інтерес потенційних покупців до нового виду транспорту свідчить хоча б кількість оформляють замовлення на тест-драйв.
Також хочемо вам порекомендувати здесь уже смотрели?
Згадаймо, як протягом декількох років китайські виробники заполонили наші дороги скутерами – поки ще з бензиновими моторами. Ціна, доступна будь-якому працюючій людині, необов’язковість отримання прав, компактність, легкість в управлінні (безступінчата автоматична коробка передач, відсутність важеля зчеплення) – все це забезпечило мотоскутерам велике поширення.
А як йдуть справи в їх електричних братів? Вже сьогодні ціни на бюджетні моделі скутерів з електроприводом не можна назвати захмарними. Вони успадкували від мотоскутеров легкість управління, а по простоті конструкції багато в чому перевершили їх. Відмінні тягові характеристики електродвигуна на будь-яких оборотах зробили непотрібними коробку передач і муфту зчеплення. Характерною рисою електроскутера є і відсутність ланцюга – електродвигун вбудований безпосередньо в заднє колесо, що дозволило позбутися від втрат на тертя, властивих ланцюгової передачі.
Недостатньо розвиненої мережі зарядних станцій і тривалого часу зарядки батареї цей вид транспорту поки слабо придатний для поїздок на далекі відстані, але для переміщення по місту він підходить як не можна краще. Якщо ваша робота знаходиться в 15 км від дому, повної зарядки цілком вистачить, щоб два дні їздити на роботу і назад, заїжджаючи в магазин по дорозі додому. Не так погано. Треба лише правильно підібрати графік зарядки свого електричного коня.