Як вибрати дисплей для телефону

12-12-2018

Как выбрать  дисплей для телефона
Хороший приклад – дисплейний модуль від Galaxy S7 Edge для європейської версії пристрою, в якій не буде належним чином працювати материнська плата від американської версії S7 Edge. Вірніше, працювати буде все, крім мережі. Телефон просто не буде бачити мережу. Вся справа в нижньому шлейфі, який призначений для взаємодії з процесором Exynos і не призначений для роботи з процесором Snapdragon. Тому навіть при зовнішній подібності необхідно звіряти так званий «партномер» — маркування, нанесене на саму деталь.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.mobilife.com.ua/category/cat8414-Displei_ekrani_Alcatel.html
Крім усього іншого, вибираючи запчастину, наприклад, на улюбленому багатьма AliExpress, звертайте увагу на маркування в назві, а точніше, на останню букву. Часто цією буквою позначається колір. Наприклад, W(white) білий, B(black) – чорний. Таким чином ви вбережете себе від недобросовісного продавця, поленившегося або не захотів розміщувати в описі товару актуальні фотографії.
Ще одним моментом може стати необхідність замовлення оригінальної запчастини. Копії та аналоги дисплеїв і тачскріна бувають позбавлені деяких особливостей оригінальних запчастин, таких як олеофобне покриття, або взагалі можуть бути виготовлені з простого, дуже крихкого скла, а не загартованого в оригіналі. Для зменшення ризиків купівлі такого товару в пошуку пишіть після назви літери «OEM» або слово «Original». Багато продавців на таких ресурсах, як AliExpress, хитрують і використовують в описі фразу «brand new». Це часто означає лише те, що запчастина нова фірмова. Ось тільки про те, якою саме вона «фірми», продавець замовчує.
Незважаючи на всі обережності і досвід, мені теж доводилося купувати запчастини низької якості під виглядом оригінальних. Тому не слід забувати, що, незважаючи на всі перевірки і врахування всіх нюансів, шанс купити неякісну запчастину завжди залишається. Тому для покупки дійсно важливою запчастини для дорогого пристрою найкраще використовувати магазини запчастин у своєму місті. Так у вас буде шанс оцінити все на місці, і навіть спробувати запчастину у справі, підкинувши її «на соплях». Для цього не полінуйтеся і візьміть ремонтоване пристрій з собою – тільки будьте акуратні, не зірвіть пломби на перевіряється запчастини, а то назад не візьмуть.