Як вибрати вищу освіту в Швейцарії

6-19-2018

Обов’язково зверніть увагу на Швейцарію, якщо плануєте отримувати вищу освіту за кордоном. Особливо – якщо це освіта у сфері туризму та готельного господарства. Швейцарські школи готельного менеджменту знамениті на весь світ, і після випуску не повинно бути проблем з працевлаштуванням, наскільки б амбітні цілі ви ставили. Якщо Ви хочете гідне навчання, то рекомендую учеба в Швейцарии

Втім, навчання в Швейцарії може стати відмінним стартом і для тих, хто обрав іншу спеціальність – освіта в університетах Берна, Лозанни, Цюріха та інших міст Швейцарії знаходиться на чудовому рівні.

Навчання в Швейцарії: плюси
Ось лише кілька причин здобувати вищу освіту в Швейцарії:

У цій країні чотири державні мови, і, проживши в Швейцарії кілька років, можна стати справжнім поліглотом. Залежно від того, в якому кантоні знаходиться внз, навчання йде французькою, німецькою або італійською мовою – при виборі вузу ви можете відштовхуватися, в тому числі від мови, що знаєте краще. Багато швейцарські університети і коледжі пропонують частина курсів і програм англійською мовою. Причому, це стосується не тільки бізнес-спеціальностей. Практично всі швейцарські школи готельного господарства ведуть навчання англійською мовою, незалежно від кантонального розташування.
Навчання за кордоном – це завжди не тільки власне навчання, але і можливість придбати корисні міжнародні знайомства. І Швейцарія в цьому сенсі особливо хороша – дуже часто тут навчаються діти «сильних світу цього».
Навчання в Швейцарії особливо добре підійде тим, хто віддає перевагу теорії практику. В університетах і вищих школах викладає величезна кількість діючих професіоналів високого рівня, а заняття побудовані таким чином, щоб студенти отримували в першу чергу практичні навички, які можна буде успішно застосовувати в майбутній роботі. Також, швейцарські внз постійно розвивають систему стажувань, що дозволяють студентам спробувати себе в професії ще до закінчення навчання.
Говорячи про Швейцарії, не можна не згадати про спорт, адже ця країна з феєрично красивими ландшафтами – справжній рай для любителів гірських лиж і велосипедів, сноубордів і вітрильних суден. Можливість проводити вихідні на лижах чи під вітрилом – дуже приємний бонус до хорошої освіти, погодьтеся.
Швейцарські школи готельного менеджменту і туризму
Швейцарський сервіс знаменитий на весь світ – самі шикарні готелі, відомі гірськолижні курорти, фешенебельні спа-комплекси, оздоровчі клініки і лікарні знаходяться саме тут. Не дивно, що і найкращих фахівців в галузі туризму, готельної справи та менеджменту готують у цій країні.