Яким чином доставити вантаж з-за кордону.

3-6-2018

Яким чином доставити вантаж з-за кордону.
Займається транспортуванням міжнародної кореспонденції. Отримати своє відправлення можна безпосередньо на поштовому відділенні або викликавши кур’єра додому. Якщо вам необхідно відправити посилку за допомогою експрес служби вам достатньо прийти в будь-яке відділення сервісу. Також доставку можна оформити, не виходячи з дому, викликавши кур’єра додому. Але, ви повинні взяти на себе оформлення всієї документації, за винятком граф, які призначені для заповнення кур’єром. Крім того, кур’єр, в обов’язковому порядку повинен бути поінформований, що буде відправляти службою. Для того, щоб виявити товари, які заборонені для пересилання як всередині країни, так і за її межі, кур’єр служби має повне право провести огляд відправлення. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі грузоперевозки с китая.
Після всього цього ваша посилка відправляється в Сортувальний центр, де посилка реєструється й оформляється. Оформлена посилка відправляється безпосередньо до адресата. Це необхідно для того, щоб як і вантажовідправник, так і вантажоодержувач могли відстежити безпосереднє місце знаходження посилки. Так, як товар їде до вас з-за кордону, то він обов’язково проходить митний контроль. Наприклад, вага посилки ні в якому разі не повинен бути більше 31, 5 кг. Однак ви повинні пам’ятати, що сума страховки має відповідати сумі товару, який відправляється.
При цьому вона не повинна бути менше 3000 рублів. Безумовно, що вибирати, яким способом буде доставлена ваша посилка — обирати лише вам. При цьому, ви не зможете відправити великогабаритний вантаж, а також оформлення документації вам доведеться взяти на себе. У той час як, як співпрацюючи з посередниками, ви зможете швидко і якісно доставити необхідний вам товар. При цьому фахівці візьмуть на себе оформлення всієї необхідної супровідної документації, як для перевезення вантажу всередині країни, так і для транспортування вантажу з-за кордону. Так що вибір за вами.