Продати свій старий iPhone або Обміняти на новий

10-7-2019

Продать свой старый iPhone или Обменять на новый

Якщо Ваш пристрій iPhone, iPad, Macbook (або телефон, планшет, ноутбук іншого виробника за погодженням) істотно зламаний, має проблеми в роботі, заблокувався, застарілий або просто Вам набрид і Ви хочете його продати або обміняти на інший пристрій — звертайтеся до нас Swoop ми зможемо Вам допомогти. Продати iPhone просто: віддаєте старий смартфон (в хорошому робочому, напівробочому або неробочому стані). Далі на Ваш вибір: доплачуєте і отримуєте вибраний Айфон, або забираєте гроші. Чесна оцінка і швидкий викуп.
Можна здати відразу два або три старих айфона, щоб повністю покрити вартість нового.

Сама цікава опція для власників Поламаного, частково робочого iPhone, iPad або просто застарілого. Якщо Ваш пристрій побите, має сколи, візуальні дефекти та ін. зовнішні недоліки (Продаж пристрою в такому вигляді самостійно — тривала процедура. Такий, наприклад айфон, продати дорого не вийде. Якщо Ваш телефон поламаний, не включається, не працює повністю або частково, немає зображення або має інші суттєві проблеми в роботі, продати його самостійно ще складніше. І сума від продажу буде, швидше за все несуттєвою, якщо продавати саме в такому вигляді. Або Ви просто не хочете витрачати гроші на попередній ремонт iPhone перед продажем. Можливо, у Вас також немає бажання витрачати час поки проводиться діагностика iPhone або iPad для з’ясування несправностей в іншому сервісі щоб після приймати рішення для лагодження та продажу девайса. Ми виробляємо необхідний ремонт за наш рахунок. Після реалізації пристрою (зазвичай протягом 10 раб. днів) ми повідомляємо Вам результат і розраховуємося.

Ви не втрачаєте час на роботу з сервісом, зустрічі з покупцями, дзвінки і тд. Ви не платите за діагностику, ремонт, запчастини — всі витрати ми беремо на себе. Ви можете отримати пристрій в такому ж вигляді якщо Вас не влаштують розцінки або інші моменти; можна також відремонтувати або обміняти на інше після діагностики і оцінки. З будь-якого населеного пункту України можна відправити пристрій на діагностику або ремонт допомогою . Телефони і планшети, які ви змінюєте за програмою trade — in, itrade, нові. Нові, також є б/ у (на Ваш вибір). У будь-якому випадку, пристрій надається гарантія. Чи можна обміняти на iPad iPhone або навпаки. Чи можна поміняти кілька пристроїв на одне, наприклад, iPhone Xs. Чи можна здати iPhone з неробочим відбитком (Touch — Id). Так, можна, але ціна на такий пристрій буде нижче.