Огляд робота — пилесос

11-12-2018

Обзор робота - пилесоса
З цієї причини V-M600 – це робот-пилосос від Puppyoo. Ну а що, рожевий, самоврядний і «шестисотий», як ми і обіцяли. Взагалі назва фірми досить своєрідне і наводить на думки про те, як більшість споживачів ставиться до подібних самобеглым представникам сімейства Vacuum Cleaner. І правда, бігає собі квартирі щось, утикається в стінки, хаотично (здавалося б) кружляє по кімнаті і шумить. Ну чисто цуценя. Його навіть годувати… вибачте, заряджати потрібно. Але є у подібних пристроїв ряд плюсів і мінусів.
Також хочемо вам порекомендувати ссылка на магазин
Мінуси теж є, куди ж без них. От уявіть собі нашу студію. Дроти на підлозі, штативи, коробки… та ще й килим з довгим ворсом. Бідний Puppyoo V-M600 старанно застосовував усі свої датчики і схеми заповнення приміщення, але наїзд на хитросплетіння трійників і подовжувачів призводить до зупинки процесу збирання.
Зате управління у Puppyoo V-M600 – елементарне. Напевно про це йдеться в товстенну комплектної інструкції, але 99% населення Росії разом зі мною буде лише роздивлятися картинки – ієрогліфи і тільки. Ну так кнопку Power і вибір циклу зачистки другої кнопки натиснути зможе будь-який, думаємо.
Принцип переміщення даного Puppyoo цікавий з точки зору логіки: діагональний проїзд на довгу відстань, потім визначення меж периметра сектора і спіральна зачистка оного. Ми рідко стикаємося з подібними засобами домашньої автоматизації і з цієї причини спостерігати за M600 було дуже цікаво. Та що там цікаво, ми розкидали перед «цуценятом» рвані папірці і з розчуленням спостерігали, як він їх збирає.
Відсутність бази, на яку наймолодше дітище Puppyoo приходило б за енергією, накладає на власника обов’язку по стеженню за зарядом акумулятора. Встромили на ніч проводок, вранці зняли, натиснули кнопку – і нехай собі пилососить, а ви на роботу робітники роботи вирушили працювати. Сів V-M600, встав посеред квартири – все, ввечері вже самі принесли до розетки і заряджаєте.
Коштує близько 140 доларів, ссилочку ми залишимо, там і знижка є. Варто воно того? Ну якщо всякі Roomba або Dyson 360 Eye – це дорогувато, то на пробу самого механізму псевдоразумной автоматичної автономної прибирання 140 умовних одиниць – цілком розумний вибір. В комплекті є змінні щітки і фільтр, управління елементарне, вистачить позаочі, як говориться. Якщо не як гаджет, як дивину для бабусі можна і завести цей самий Puppyoo. Гірше не буде.