огляд про мотоциклі

11-26-2018

обзор о мотоцикле
Основні бренди – Zero Gravity (США), MRA (Німеччина), Puig (США та Європа), Givi (Європа і США), Power Bronze (Великобританія).Основний критерій – ветровики не повинен спотворювати огляд, навіть якщо здається, що через нього ви все одно не дивіться, повірте, якщо вітрове скло вашого мотоцикла буде спотворювати реальний огляд такий факт буде дуже здорово відволікати увагу.
Також хочемо вам порекомендувати здесь уже смотрели?
Якщо ж так, вийде, що мотоцикл потрапляє в аварію або мотоцикліст не впорався з керуванням – вітрове скло не повинно завдати травми!Якісне вітрове скло виготовлене з матеріалу мінімальною товщиною 3-4мм з потовщенням в місцях кріплень.Не можна самостійно тонувати вітрові скла мотоциклів! Вся ваша «тонування» — злізе від вібрації і вітру через пів сезону, а вітрове скло може пошкодитися від неякісної тонування, зазвичай така тонування починає «злазити» невеликими шматочками, вигляд мотоцикла буде ще той.
Вітровики «Double Bubble» – відмітна властивість «подвійного міхура», в тому, що зустрічний потік вітру буде «йти» вище вашого мотошлема або йти врівень з верхньою точкою мотошлема, особливо відчувається різниця у зміні скла – пасажиром. Для більшого комфорту водієві потрібно трохи пригнути голову ближче до бензобаку.
Спортивно туристичне вітрове скло з регульованим спойлером. Випускається: MRA.Цей тип вітрових стекол, трохи коротше, ніж спортивно туристичне вітрове скло, описаний трохи вище.У самій верхній точці ветровика, встановлений регульований спойлер, який можна підняти «на себе» і «нахилити» або просто «нахилити», всі положення спойлера мають свої переваги і недоліки.
Вітрове скло, яке повноцінно можна так назвати повинно бути висотою не менше 40-50 см, встановлюватися строго на фурнітуру від виробника. Таке вітрове скло має трохи гіршій аеродинамікою, зате повноцінно прикриває мотоцикліста від зустрічних потоків повітря, бруду, пилу і вологи. Важливо, щоб фурнітура була не пластмасова інакше від сильного потоку зустрічного вітру, вітрове скло може просто вивернути.