Методи просування сайту

4-5-2019

Методы продвижения сайта
Почати слід з того, що бренди, які не мають виразного представництва в інтернеті, можуть навіть не думати про власної конкурентоспроможності. Тепер боротьба за місце під сонцем передбачає вміння продавати себе скрізь і по — різному. Тому воювати доводиться не тільки за нішу на місцевому або міжнародному ринку, але і за позицію в пошуковій видачі. Варіантів просування сайту може бути кілька, але вибір конкретної стратегії неможливе без врахування низки актуальних закономірностей. Сучасні методи просування сайтів цілком і повністю залежать від постійно мінливих чинників ранжирування пошукових систем.
Також хочемо вам порекомендувати itlama.com
Виглядає гранично зрозуміло і логічно, чи не так. Наприклад, представники російського бізнесу схильні недооцінювати важливість оптимізації сайту під роботу з мобільними пристроями. Так ні чим особливим, просто зупиниться зростання або зовсім впадуть позиції не оптимізовані належним чином сайтів. Пріоритетними у видачі будуть ресурси, що пропонують версію для мобільних пристроїв. Значимість мобільного верстки категорично важлива. Який би варіант просування сайту ви не вибрали, з подібним підходом доведеться рахуватися.
Окремої уваги заслуговує застосування технології АМР – прискорення мобільних сторінок, просуває в Гуглі. Це ідеальний вибір для новинних порталів, каталогів, блогів, лендингов, веб — журналів і ін. Варто користувачу запросити і перейти на сторінку – вона завантажується майже миттєво.
Використовують цю технологію сайти, цілком передбачувано, виявляються на більш вигідних позиціях у видачі, як адаптовані до мобільних пристроїв і забезпечують оптимальну швидкість завантаження. Є тут і бонус до юзабіліті: «легка» мобільна версія більше подобається більшості користувачів – вона забирає менше часу і дозволяє швидко і просто зорієнтуватися.
Таким чином, сучасні методи просування сайту передбачають створення максимально комфортного, мобільного та клиенториентированного простору для веб — продажу. А які саме з вищеназваних тенденцій або нових проривних технологій зіграють в цьому році, подивимося.