Методи просування сайту

5-28-2019

Методы продвижения сайта
В даний час одним з найбільш ефективних методів залучення споживачів є інтернет — маркетинг. Він забезпечує максимальне охоплення цільової аудиторії і високу економічну ефективність при проведенні рекламної кампанії.

Інтернет — маркетинг — це комплекс заходів з просування сайту в мережі інтернет для залучення цільових відвідувачів, зростання постійної клієнтської бази і збільшення обсягів продажів. Комплекс заходів для покращання позиції сайту в результатах пошукових систем (природної видачі), сформованих за конкретним запитам користувачів з метою залучення стабільного потоку цільової аудиторії в довгостроковій перспективі. Високий рейтинг сайту забезпечує перехід на нього більшої кількості зацікавлених відвідувачів.

Для досягнення необхідного результату рекламної кампанії необхідно 3 — 4 місяці. Ефект зберігається після закінчення рекламної кампанії. Відображення верхній правій частині сторінки видачі пошукових систем коротких текстових оголошень, відповідних тематиці запиту користувача. Ефективна для швидкого залучення на сайт активного потоку максимальної кількості потенційних клієнтів. Даний спосіб просування сайтів застосовується на початкових етапах розкрутки. Оплата здійснюється за перехід користувача по посиланню, розміщеної в оголошенні. Комплекс заходів для залучення на веб — ресурс зацікавлених відвідувачів з блогів і соціальних мереж.

Дозволяє створити постійну базу клієнтів і збільшити якісний трафік на просувний сайт. Відрізняється можливістю вести прямий діалог зі споживачами товарів або послуг. Дає можливість залучити на сайт максимальна кількість цільової аудиторії без істотних витрат. Розміщення графічного банера з рекламою веб — ресурсу на популярних майданчиках. Дозволяє ефективно просувати веб — ресурс, повідомляти про діючі знижки та акції.

Характеризується широким охопленням цільової аудиторії і швидкою віддачею коштів, витрачених на проведення рекламної кампанії. Співпраця між власником веб — сайту та партнерами, які здійснюють просування товарів і послуг за допомогою власних комерційних ресурсів. Дозволяє при низькому бюджеті на рекламну кампанію отримати велику кількість зовнішніх посилань з тематичних ресурсів та підвищити показники PR і ТИЦ. Даний спосіб просування сайту спрямований на широке охоплення користувачів, зацікавлених у продукції.
Також хочемо вам порекомендувати R&K Agency 

Ефективність інтернет — маркетингу посилюється у разі одночасного використання декількох способів розкручування сайту, а також застосування додаткових методів розкрутки: розсилки, реєстрація в рейтингах і каталогах, обмін посиланнями і т. Всі надані дані захищені політикою конфіденційності.