Безкоштовна розкрутка сайту

7-5-2018


Для того, щоб Ваш сайт був відомий і мав хорошу відвідуваність, необхідно щоб він був видний в інтернеті і його можна було легко знайти. Зараз люди, які перебувають у пошуку якого-небудь товару або послуг, звертаються саме до Інтернету, а отже, створення і просування сайту є важливим кроком для будь-якої компанії. Створення сайту сприяє підвищенню прибутку Вашого бізнесу, а просування залучає нових клієнтів у Вашу компанію.
Основним способом просування сайту, є пошукова оптимізація, адже саме через пошукові системи потенційні покупці реалізовують свої потреби. За допомогою цього способу Ви можете придбати нових клієнтів у Вашу компанію, не витрачаючи особливих зусиль. Спочату хочу запропонувати вам эффективне Продвижение сайтов за кращою ціною.

Зараз багато власників сайтів марять про безкоштовної розкрутки сайту . Сервіз ucoz — це простий і ефективний спосіб створити свій сайт в Інтернеті. Це безкоштовний сервіс: хостинг і домен будуть надані Вам безкоштовно. Спочатку йде підбір ключових слів для сайту. Для своїх статей потрібно скласти ключові слова, для того щоб поисковки Яндекс або Гугл показували посилання на ваші статті, а відповідно і на Ваш сайт. Вам потрібно підбирати ключові слова або фрази, які будуть використані в статті. Далі йде етап, що включає в себе зовнішню і внутрішню оптимізацію.
У процесі внутрішньої оптимізації потрібно писати статті. Вони повинні бути великі, грамотно написані і чітко розкривають тематику сайту. Бажано, щоб Ваші статті були як можна більш об’ємними, тобто включали в себе не менше 2000 символів. Також додавайте картинки, це дозволить Вам довше затримати клієнтів на сайті. Виділяйте пару ключових слів або фраз жирним шрифтом або курсивом. До зовнішньої оптимізації сайту належать посилання. Постарайтеся, щоб посилання на Ваш сайт перебували на популярних сайтах. І не обов’язково, щоб посилань на Ваш сайт було багато, головне щоб на Вас посилалися дійсно хороші сайти.
Один із способів розкрутити сайт на ucoz – анонси. Залишайте їх на всяких форумах, і будь-яких великих порталах. У анонси розмістіть лінк на свій пост.
Також відмінний спосіб розкрутити свій сайт, це рубрика «питання-відповіді» на сайті Mail.ru або Google. Схема проста: на сайті люди ставлять різні запитання, а інші люди, які знають на них відповідь, відповідають їм. Якщо Ви подивіться що там запитують і помітите питання, що стосуються тематики свого сайту, то Ви можете відповісти на них і залишити посилання на свій сайт.